KONST / Litografier / Färglitografi 14807050
nr 1480 7050
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Signerad, numrerad 56/200. Färglitografi, bildmått: 65x54 cm, yttermått inklusive ram: 80x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:48:53
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg